This event has now expired. See more tips or find out more about the Pinnacle.com VIP code

• Vācija, neskatoties uz to, ka tā ir mājiniece, var izlaist vietu pusfinālā.
  • Galvenās agrīnās spēles, īpaši pret Skotiju, Vācijai ir ļoti svarīgas.
Kai Havertz of Germany (Getty Images)
Kajs Haverts no Vācijas (Getty Images)

Euro 2024 ir gandrīz klāt, un sacensības, visticamāk, ienesīs vasaru ar labāko futbola notikumu.

Bukmeikeri Pinnacle vēsta, ka pirms turnīra mājiniece Vācija ir iedomājusies, ka neizdosies iekļūt sava turnīra pusfinālā, neskatoties uz to, ka tā vēlas izkļūt no grupas.

Piezīme : izredzes no Pinnacle un labotas 2024. 12.06

Neskatoties uz to, ka Vācija šovasar rīkoja sacensības, Vācija pašlaik nevēlas iekļūt sava turnīra finālā.

Vācieši ir lieli favorīti, lai izkļūtu no A grupas ar 1.04, un grupu turnīra izslēgšanas cena ir 16.00. Viņiem ir arī 1,39, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, savukārt viņiem ir 3,14, lai nepārsniegtu šo punktu.

Tomēr Pinnacle ir padarījusi Vācijai vietu pusfinālā kā mazāk ticamu nekā tai, kas izkritīs pirms četrinieka. Vācijai pirms pusfināla jāizstājas ar 1,74, bet par 2,15, lai iekļūtu finālčetriniekā.

Tas notika pēc tam, kad Vācija pēdējos mēģinājumos ir cīnījusies, lai patiešām nostiprinātos galvenajos turnīros. Izstāšanās no 2022. gada Pasaules kausa grupas posma bija apkaunojošs noslēgums viņu kampaņai. Tikmēr viņi pēdējā laikā ir izskatījušies diezgan labi, lai gan diez vai ir bijuši nepārspējami.

Zaudējumam pret Turciju ar 3:2 sekoja šokējošais zaudējums Austrijai ar 2:0 novembrī. Kopš tā laika viņi ir uzvarējuši Franciju, Nīderlandi un Grieķiju, bet mēneša sākumā bezvārtu neizšķirtu noturēja Ukraina.

Ja Vācija vēlas uzvarēt 2024. gada eiro turnīrā, tai pirmajā mačā jātiek galā ar Skotiju, taču, visticamāk, arī veiksme. Tā kā tādas komandas kā Anglija un Francija apsteidz vāciešus, mājinieki varētu gūt labumu no tā, ka viņi nebūs tiešās favorītes. Tomēr viņiem būs arī jānodrošina, ka viņi spēlē 100% no pirmās minūtes.

Vai Vācija var nodrošināt trofeju savā turnīrā, vai arī tā izkritīs uz citu priekšlaicīgu izstāšanos?