This event has now expired. See more tips or find out more about the Pinnacle.com VIP code

• Izredzes ir labvēlīgas Francijai, kas izkļūs no D grupas un izkļūs tālāk.
  • Kylian Mabpē būs franču atslēgas spēlētājs.
Kylian Mbappe of France (Getty Images)
Kylian Mbappe no Francijas (Getty Images)

Francija ierodas uz Euro 2024 kā viena no pusēm, kuras vēlējās šovasar Vācijā izcīnīt trofeju.

Tomēr, cik liela ir iespēja, ka viņi izkļūs no savas grupas? Vai viņi viegli iekļūs ceturtdaļfinālā? Vai viņi izkritīs pusfinālā? Bukmeikeri Pinnacle ir izsvēruši to, kā, viņuprāt, Francijai veiksies šovasar.

Piezīme : visas izredzes no Pinnacle un pareizas 2024. 10.06

Francija atkal ir padarījusi sevi par īstu spēku futbola pasaulē, jo komanda cīnās par pēdējiem diviem Pasaules kausa finālturnīriem. Kamēr 2022. gadā viņus finālā pieveica Argentīna, viņi nodrošināja sev slavu 2018. gadā, parauga turnīrā ar 4:2 pārspējot Horvātiju.

Tagad viņi dodas uz 2024. gada eiro turnīru kā viena no komandām, kuras likmēs pulksten 5:00 jāskatās, atpaliekot tikai no Anglijas Euro 2024 uzvarētāju likmju tirgū. Lai gan derībās viņi nedaudz atpaliek no Anglijas, atšķirībā no Anglijas viņiem ir trofejas, lai atbalstītu to pozīciju.

Turnīrā Francija ir liela favorīte, lai izkļūtu no D grupas ar 1.05. Tomēr, tā kā Polija, Nīderlande un Austrija pretendē uz vietu, šī ir viena no grūtākajām grupām sacensībās.

Pinnacle arī padara francūžus par lielajiem favorītiem, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā ar 1.31, kamēr viņiem ir 1.80, lai iekļūtu pusfinālā.

Tā kā nācijai ir 5.00, lai uzvarētu konkursā, šķiet, ka Francijai un tās faniem šovasar ir daudz ko gaidīt. Kad turnīrā līderpozīcijās būs Kylian Mbappe , vārti, visticamāk, plūdīs, taču vai viņi var līdzsvarot visus savus uzbrukuma talantus un aizsardzību, kas notur pretiniekus?

Tā kā šovasar pret viņiem cīnīsies vairāki ļoti labi spēlētāji un komandas, Francijai tiks dota iespēja atgūt naudu, ja tā vēlas iegūt sudraba piederumus.

Vai Francija var uzvarēt Euro 2024 ? Vai Mbappe šovasar novedīs savu komandu līdz sudraba izstrādājumiem, vai arī viņi būs vīlušies lielākajās tikai Eiropas futbola sacensībās?