This event has now expired. See more tips or find out more about the Pinnacle.com VIP code

Argentína enyhe favorit a Pinnacle Copa America győztes fogadási piacán

• Pinnacle Brazíliát közvetlenül Argentína mögé sorolja az esélyek rangsorában.
  • A 2021-es trófeabirtokos, Argentína kemény kihívással néz szembe, hogy megvédje címét.
Vinicius Junior of Brazil (Getty Images)
Brazíliai Vinicius Junior (Getty Images)

A CONMEBOL közeledik, a dél-amerikai futball legnagyobb versenye továbbra is a hihetetlenül izgalmas futball bajnoka.

A verseny közeledtével Argentína lett a favorit, hogy Pinnacle lel 2.80-ra megnyerje a tabellát, de vajon ők a hátvédek?

Megjegyzés : Az esélyek Pinnacle től és helyesek 2024.08.05

Pinnacle jelenleg a 2024-es CONMEBOL csapatává teszi Argentínát, ahol a trófeát 2,80-ért emelik ki.

Brazília közvetlenül mögöttük áll 3.25-tel, Uruguay, Kolumbia, Mexikó és az USA is versenyben van.

A versenyen a favorit Argentína próbát tesz majd, Peruval, Chilével és Kanadával a csoportjukban. Eközben Brazília Kolumbia, Paraguay és Costa Rica ellen küzd a vitathatatlanul legnehezebb csoportban.

A házigazda USA reméli, hogy mélyre jut a tornán, és csoportjukban Uruguay, Panama és Bolívia találkozik.

A 2021-es iterációt Brazíliában játszották, és az ősi rivális Argentína szerezte meg a trófeát.

A tornát a Covid-19 világjárvány befolyásolta, és az 1-es csapatok két csoportra oszlottak, egy északi és egy déli zónára. Argentína a déli zónában került ki az élre, háromszor nyert és egyszer döntetlent ért el, míg Brazília az északi zónában végzett, szintén háromszor nyert és egyszer döntetlent ért el.

A döntőben Angel Di Maria 22. percben szerzett gólt, ami elég volt ahhoz, hogy Argentína legyőzze Brazíliát a döntőben. A két fél mindig is hatalmas rivális volt, és az, hogy a döntőben találkoztak, csak növelte a tétet. Ha egyetlen góllal veszít, az óriási frusztráltságot okozott Brazíliának, mivel a legfelsőbb csatársoruk üresen maradt aznap.

A 2024-es verseny összehozza a világ futballjának néhány legjobb oldalát, és ez egy nagyszerű lehetőség arra, hogy a játékosok kirakják magukat a kirakatba az új szezon előtt.

Szerinted melyik fél nyeri meg a 2024-es Copa America-t? Meg tudja védeni Argentína a koronáját, vagy egy másik fél emeli fel a trófeát?