This event has now expired. See more tips or find out more about the Pinnacle.com VIP code

Share this article
Or copy link
  • Euro 2024 tõotab sel suvel jalgpalli tippmänge.
  • Vaatamata sellele, et Saksamaa on võõrustaja, jääb poolfinaalist ilma.
  • Olulised esimesed kohtumised, eriti Šotimaa vastu, on Saksamaa jaoks üliolulised.
Kai Havertz of Germany (Getty Images)
Kai Havertz Saksamaalt (Getty Images)

Euro 2024 on peaaegu käes ja võistlus toob tõenäoliselt kaasa parima jalgpallisuve.

Kihlveokontori Pinnacle andmetel arvab võõrustaja Saksamaa turniiri eel oma turniiril poolfinaali, kuigi ta soovib grupist välja pääseda.

Märkus : Pinnacle koefitsiendid ja õiged 6.12.2024

Vaatamata võistluse korraldamisele sel suvel, ei taha Saksamaa praegu oma turniiri finaali pääseda.

Sakslased on suured favoriidid, kes pääsevad A-alagrupist välja 1.04-ga, alagrupiturniiri väljalangemise hind on 16.00. Samuti on neil 1,39, et pääseda veerandfinaali, samas kui neil on 3,14, et seda ei õnnestunud saavutada.

Pinnacle on aga muutnud Saksamaa poolfinaalikoha kindlustamise vähem tõenäoliseks kui enne final four’i kukkumist. Saksamaa kaotab enne poolfinaali 1,74, nelja finaali pääsemiseks aga 2,15.

See tuleb pärast seda, kui Saksamaa on viimastel katsetel näinud vaeva, et end suurturniiridel tõestada. 2022. aasta maailmameistrivõistluste grupietapi väljapääs oli nende kampaania piinlik lõpp. Vahepeal on nad viimasel ajal üsna head välja näinud, kuigi vaevalt ületamatud on nad olnud.

3:2 kaotusele Türgile järgnes novembris šokk 2:0 kaotus Austriale. Kui pärast seda on nad võitnud Prantsusmaad, Hollandit ja Kreekat, siis selle kuu alguses pidas Ukraina väravateta viigi.

Kui Saksamaa tahab 2024. aasta euroturniiri võita, peab ta avakohtumises Šotimaa vastu maad lööma, kuid tõenäoliselt läheb neil ka õnne. Kuna sellised pooled nagu Inglismaa ja Prantsusmaa eelistavad sakslasi, võib kodumeeskond kasu saada sellest, kui ta ei ole otsene favoriit. Kuid nad peavad ka tagama, et nad mängivad 100% alates esimesest minutist.

Kas Saksamaa suudab oma turniiril karika kindlustada või langeb ta mõnele teisele varakult lahkumisele?