This event has now expired. See more tips or find out more about the Pinnacle.com VIP code

• Tõenäosus soodustab Prantsusmaal D-alagrupist välja pääsemist ja konkurentsi sügavat tõusu.
  • Kylian Mabppe saab prantslaste võtmemängijaks.
Kylian Mbappe of France (Getty Images)
Kylian Mbappe Prantsusmaalt (Getty Images)

Prantsusmaa saabub Euro 2024 kui üks osapooltest, kes soovisid sel suvel Saksamaal võidukarika võita.

Siiski, kui tõenäoline on, et nad oma rühmast välja pääsevad? Kas nad pääsevad veerandfinaalist kergelt edasi? Kas nad kukuvad poolfinaalis? Kihlveokontori Pinnacle on kaalunud, kuidas Prantsusmaal sel suvel nende arvates läheb.

Märkus : kõik Pinnacle koefitsiendid ja õiged 6.10.2024

Prantsusmaa on teinud end taas jalgpallimaailmas tõeliseks jõuks, sest pool võitleb kahe viimase MM-finaalturniiri eest. Kui 2022. aastal alistas neid finaalis Argentina, siis 2018. aastal võideti Horvaatiat 4:2.

Nüüd jõuavad nad 2024. aasta euroturniirile ühe meeskonnana, keda kell 5.00 kihlvedusid jälgima, jäädes Euro 2024 võitjate kihlvedude turule vaid Inglismaale. Kuigi nad jäävad Inglismaale panustamises veidi alla, on neil erinevalt Inglismaast eesotsas trofeed.

Turniirile suundudes on Prantsusmaa suursoosik, et pääseda D-alagrupist välja 1.05-ga. Kuna aga Poola, Holland ja Austria võistlevad positsiooni pärast, on see võistluse üks raskemaid gruppe.

Pinnacle teeb prantslased suurfavoriidiks ka veerandfinaali 1.31, samal ajal kui poolfinaali pääsemiseks on neil 1.80.

Kuna võistluse võidab rahvus 5.00, näib Prantsusmaal ja nende fännidel sel suvel palju oodata. Kui Kylian Mbappe juhib turniiri rida, siis väravaid tõenäoliselt voogavad, kuid kas nad suudavad tasakaalustada kõiki oma ründeoskusi koos kaitsega, mis hoiab vastast vaos?

Kuna sel suvel võitlevad nende vastu mitmed väga head mängijad ja pooled, antakse Prantsusmaale võimalus oma raha eest, kui nad tahavad hõbeda kindlustada.

Kas Prantsusmaa võidab Euro 2024 ? Kas Mbappe viib sel suvel oma meeskonna hõbedale või jäävad suurimas ainult Euroopa jalgpallivõistluses pettuma?